مجله اخلاق پزشکی

با توجه به اینکه اخلاق پزشکی یک علم بین رشته ای است، دامنه آن شامل اخلاق پزشکی، اخلاق پرستاری، اخلاق در مامایی و سلامت باروری، فلسفه اخلاق، اخلاق حرفه‌اي، آموزش اخلاق، اخلاق سازمانی، اخلاق در سلامت عمومی و سياست‌گذاري سلامت، آموزش اخلاق، اخلاق و ژنتیک و اخلاق و حقوق حیوانات می باشد. نویسندگان محترم می توانند مقالات خود در زمینه‌های نامبرده را براي بررسي و چاپ در «مجله اخلاق پزشکی» مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ارسال نمايند.


تصویر صفحه خانگی مجله

Visits:20234


اطلاعیه ها

 

فراخوان ارسال خلاصه مقاله برای کنگره بین المللی اخلاق در علوم و فناوری " 17-13 آذر ماه سال 1396"

 
" انجمن ایرانی اخلاق در علوم و فناوری" به عنوان نخستین انجمن علمی در حوزه اخلاق در علوم و فناوری با همکاری  مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نهادها و مراکز معتبر پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و مدنی کشور، نخستین کنگره بین المللی اخلاق در علوم و فناوری را از 17-13 آذر ماه سال 1396 برگزار می کند.  
پست شد: 2017-10-03 بیشتر...
 

برگزاری اولین کنگره بین المللی حقوق سلامت در آذرماه 96

 
مرکز پژوهشی اخلاق زیستی و حقوق سلامت، مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی و انجمن علمی حقوق پزشکی ایران با همکاری و مشارکت برخی مراکز علمی داخلی و خارجی نخستین کنگره بین المللی حقوق سلامت با عنوان "حقوق متقابل پزشک و بیمار" را در تاریخ 25 و 26 آذرماه سال جاری در اصفهان برگزار می کنند.   
پست شد: 2017-09-06 بیشتر...
 

برگزاری پنجمین کنگره بین المللی حقوق پزشکی در آذرماه 96

 
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر محمود عباسی رییس پنجمین کنگره بین المللی حقوق پزشکی با عنوان "حقوق دارویی" با اشاره به برگزاری این کنگره در تاریخ های 22 و 23 اذرماه سال جاری در استان البرز تاکید کرد این کنگره با همکاری و مشارکت برخی مراکز علمی داخلی و خارجی و با حضور اندیشمندان فقهی حقوقی اخلاقی و داروسازی و با هدف ایجاد زمینه همفکری همگرایی و تعامل سازنده اندیشمندان حوزه های یاد شده برگزار می شود.   
پست شد: 2017-09-06 بیشتر...
 
اطلاعیه های بیشتر

دوره 11, شماره 41 (1396): مجله اخلاق پزشکی

فهرست مطالب

مقاله پژوهشی/ اصیل

الهام فضل‌جو, فریبا برهانی, سیدحبیب‌الله حسینی, عباس عباس‌زاده
PDF
7-15
سیده‌ سولماز موسوی, احمد ایزدی
PDF
17-24
عاطفه نصیری همراه
PDF
25-36
محبوبه خسروانی, محمد خسروانی, فاطمه رفیعی, محدثه محسن‌پور
PDF
37-44
زمانه جاودان‌پور, اکرم‌السادات سادات‌حسینی, محمدعلی چراغی, عباس مهران
PDF
45-56