مجله طب اورژانس ایران

درباره‌ی مجله

مجله طب اورژانس ایران، نشریه رسمی دپارتمان اورژانس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی می باشد. اين نشريه با تواتر انتشار پیوسته، به زبان فارسي و منتشر کننده مقالات مرتبط با حوزه طب اورژانس از قبیل: مراقبت های بحرانی، طب بلایا، تروما، بیماری های محیطی، سم شناسی و پزشکی قانونی، اورژانس اطفال، اورژانس پیش بیمارستانی، پرستاری اورژانس، اخلاق و سیاست گذاری حوزه سلامت و سایر موضوعات مرتبط می باشد.

مطالعه بیشتر

اطلاعات مجله

عنوان مجله

زبان مجله

سردبیر

مجله طب اورژانس ایران

فارسی با خلاصه انگلیسی

پروفسور مصطفی حسینی

مدیر مسئول و جانشین سردبیر

دکتر سعید صفری

مدیر ویراستاران

دکتر محمود یوسفی فرد

مدیر مجله

ویراستار انگلیسی

سمیه سقایی دهکردی

مهرنوش یزدان بخش

انتشارات

د ع پ شهید بهشتی

صاحب امتیاز

گروه طب اورژانس

شاپا الکترونیک

تواتر انتشار

بانک ها و نمایه ها

شماره گواهی وزارت ارشاد

عضو کمیته های بین المللی

2383-3645

چاپ پیوسته

مشاهده لینک

79831

 اخلاق نشر| سردبیران

 

 

 

 

 

 

به خوانندگان عزیز توصیه می‌کنیم که برای دریافت خبرهای انتشاراتی این مجله با کلیک کردن بر روی لینک ثبت‌نام در بالای صفحات ثبت‌نام کنند. در نتیجه شما از طریق ایمیل فهرست مطالب هر شماره جدید را دریافت خواهید داشت. برای اطلاع از محرمانگی اطلاعاتی که وارد می‌کنید بیانیه محرمانگی مجله را مطالعه نمایید. در این بیانیه آمده است که ایمیل‌هایی که وارد می‌کنید برای مقاصد دیگر بکار نخواهد رفت.
آیا می‌خواهید به این مجله مقاله بفرستید؟ توصیه می‌شود که متن درباره مجله که شامل سیاست‌های حاکم بر انواع مقالات؛ و متن راهنمای نویسندگان را مطالعه فرمایید. برای ارسال مقاله لازم است در سامانه این مجله ثبت‌نام کنید. چنانچه تا کنون در این مجله ثبت‌نام نکرده‌اید نسبت به این کار اقدام کنید. چنانچه قبلاً ثبت‌نام کرده‌اید فقط کافی است که به سامانه وارد شوید و مراحل پنجگانه ارسال مقاله را شروع کنید.
به کتابخانه‌های پژوهشی توصیه می‌شود که این مجله را در لیست اقلام خود قرار دهند. همچنین می‌توانید به افرادی که در موسسه شما درگیر کار انتشار مجله هستند توصیه کنید که از این سیستم مجلات آزاد برای مجله خود استفاده کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت سامانه مجلات آزاد مراجعه کنید.