مجله طب اورژانس ایران

درباره‌ی مجله

مجله طب اورژانس ایران، نشریه رسمی دپارتمان اورژانس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی می باشد. اين نشريه با تواتر انتشار پیوسته، به زبان فارسي و منتشر کننده مقالات مرتبط با حوزه طب اورژانس از قبیل: مراقبت های بحرانی، طب بلایا، تروما، بیماری های محیطی، سم شناسی و پزشکی قانونی، اورژانس اطفال، اورژانس پیش بیمارستانی، پرستاری اورژانس، اخلاق و سیاست گذاری حوزه سلامت و سایر موضوعات مرتبط می باشد.

مطالعه بیشتر

اطلاعات مجله

عنوان مجله

زبان مجله

سردبیر

مجله طب اورژانس ایران

فارسی با خلاصه انگلیسی

پروفسور مصطفی حسینی

مدیر مسئول و جانشین سردبیر

دکتر سعید صفری

مدیر ویراستاران

دکتر محمود یوسفی فرد

مدیر مجله

ویراستار انگلیسی

مرضیه سقایی دهکردی

مهرنوش یزدان بخش

انتشارات

د ع پ شهید بهشتی

صاحب امتیاز

گروه طب اورژانس

شاپا الکترونیک

تواتر انتشار

شماره گواهی وزارت ارشاد

2383-3645

چاپ پیوسته

79831

 

 

 

 

 

 

ما خوانندگان را تشویق می‌کنیم که عضو سرویس اطلاع رسانی انتشار این مجله شوند. از لینک ثبت نام در بالای صفحه مجله استفاده کنید. این ثبت نام باعث می شود که خواننده از طریق ایمیل فهرست مطالب شماره جدید مجله را دریافت کند. این لیست همچنین به مجله اجازه می‌دهد که ادعا کند تعداد مشخصی خواننده یا سطح مشخصی از پشتیبانی دارد. به بیانیه حریم خصوصی مجله که به خوانندگان اطمینان می‌دهد که نام و آدرس ایمیلشان برای منظور دیگری استفاده نخواهد شد مراجعه فرمایید.

آیا علاقه‌مندید برای این مجله مقاله ارسال کنید؟ به شما توصیه می‌کنیم برای اطلاع از سیاست‌های مجله به صفحه درباره مجله و همچنین راهنمای نویسندگان مراجعه فرمایید. نویسندگان باید پیش از ارسال مقالات در سایت مجله ثبت نام نمایند. در صورتی که قبلاً ثبت نام کرده‌اید می‌توانید وارد شوید و روند 5 مرحله‌ای ثبت نام را آغاز کنید.

ما کتابداران تحقیقاتی را تشویق می‌کنیم که این مجله را در لیست مجلات الکترونیک کتابخانه‌شان بگذارند. همچنین، شایان ذکر است که سیستم انتشار متن باز (open source) این مجله برای میزبانی کتابخانه‌ها برای استفاده اعضای هیئت علمی‌شان جهت مجلاتی که برای آنها دبیری انجام می‌دهند، مناسب است ( به سیستم‌های مجله باز مراجعه فرمایید).