ساب میشن

ساب میشن آن لاین

قبلا نام کاربری و رمز عبور برای سلامت اجتماعی داشته اید?
رفته به صفحه ورودی

آیا احتیاج به یک نام کاربری و رمز عبور دارید؟
به صف ثبت نام بروید

ثبت نام و ورود به سایت برای ساب میت کردن مقاله و چک کردن وضعیت آن لازم است

 

چک لیست تهیه ساب میشن

به عنوان قسمتی از روند ساب میشن ، لازم است که نویسندگان از مهیا بودن اقلام مختلف برای ساب میشن اطمینان حاصل کنند. برای این کار لازم است که اقلام موجود در چک لیست زیر را چک نموده و در صورت مهیا بودن جلوی آن چک بزنند.

    1. برای تسریع در پذیرش مقالات فرایند پذیرش مقالات را ملاحظه فرمائید. رعایت همه بندها الزامی است. درصورت عدم رعایت قبل از بررسی و ارسال به داوری با نویسنده مسئول مکاتبه و درخواست خواهد شد که همه بندهای فرایند پذیرش مقالات رعایت شود. این فعالیت ها موجب تاخیر در بررسی و پذیرش مقالات خواهد شد.
    2. تصمیم گیری در مورد اسامی نویسندگان، نویسنده مسئول و جایگاه آنها باید قبل از ارسال مقاله انجام شده باشد. بعد از انتشار مقاله هیچگونه تغییری مقدور نمی باشد.

 

متن کپی رایت

نامه تائید نهائی و واگذاری حق مولفین:

 

سردبیر محترم مجله سلامت اجتماعی


با سلام و احترام

بدینوسیله مقاله پیوست ( اصلاح شده و تائید شده) با عنوان " .........." مورد تائید اینجانبان امضاء کنندگان زیر می باشد.  نویسندگان اظهار می نمایند که:

این مقاله حاصل کار پژوهشی اینجانبان بوده و در انجام تحقیق و نوشتن مقاله تمام اصول اخلاقی پژوهش را رعایت کرده ایم. این مقاله قبلاً در هیچ مجله علمی پژوهشی چاپ نشده است. همه نویسندگان شرایط نویسنده بودن را داشته و حق نویسندگی افراد دیگری ضایع نشده است. همه نویسندگان تمام قسمت های مقاله را خوانده و جایگاه خود را در لیست نویسندگان تائید می نمایند.

نام نویسندگان به ترتیب قرار گیری در مقاله و مشخص کردن نویسنده مسئول

درج تاریخ،  شماره تلفن و ایمیل دانشگاهی هر یک از نویسندگان- ایمیل نویسنده مسئول حتماً باید دانشگاهی باشد.

این نامه باید توسط همه نویسندگان امضاء شود. بهتر است یک فرم واحد بوسیله همه نویسندگان امضاء شود، ولی در صورت عدم امکان، ارسال فرم های فردی هم پذیرفته می شود.

ارسال فقط با ایمیل نویسنده مسئول

دانلود فایل word متن نامه