مجله سلامت و ورزش: رویکردهای نوین (سورن) یک مجله علمی دانشجویی آنلاین با دسترسی آزاد است که برای اولین بار به همت دانشجویان علاقمند علوم پزشکی به بررسی مطالب مرتبط با حوزه ورزش و سلامت می‌پردازد تا کامل‌ترین و مطمئن‌ترین منبع اطلاعاتی را در مورد تحولات جدید در این زمینه بصورت مقالات اصلی پژوهشی، مروری، مرور سیستماتیک، گزارش ‌موردی و نامه به سردبیر ارائه دهد. تمام مقالات ارسال شده توسط هیئت تحریریه و داوران در تخصص‌های خاص تحت بررسی همتا قرار می‌‌گیرند. گستره تحت پوشش این ژورنال شامل پزشکی ورزشی، فیزیولوژی ورزشی، مکمل و تغذیه ورزشی، فیزیوتراپی، بیومکانیک ورزشی، بیوشیمی ورزشی، بیولوژی ورزشی، فعالیت بدنی و سلامت، ورزش و سلامت مغز، یادگیری و حرکات اصلاحی، پیشگیری از آسیب و توانبخشی بالینی و آسیب‌‌شناسی ورزشی می‌‌باشد. همچنین، این ژورنال یک ژورنال بین رشته‌‌ای است و تحقیقات متخصصین رشته‌‌های مدیریت، روانشناسی و جامعه‌‌شناسی ورزشی، ایمنی‌‌شناسی، تربیت بدنی، پزشکی و زیرشاخه‌‌های آن و سایر رشته‌‌های مرتبط با علوم سلامت و ورزش نیز مورد توجه قرار خواهند گرفت. مجله سورن به زبان فارسی-انگلیسی و به صورت فصلنامه منتشر می‌شود. ما از پیشنهادات، بازخوردها، انتقادات و ایده‌‌های جدید که باعث افزایش کیفیت این مجله می‌شوند، استقبال می‌‌کنیم.

هدف

این ژورنال قصد دارد تا با بازنشر علم موجود با یک چشم‌انداز جدید یا با ارائه رویکردی نوین، یک بستر ارتباطی موثر ایجاد کند تا دانشمندان، محققان، اساتید، دانشجویان و متخصصان حوزه ورزش و سلامت بتوانند یافته‌‌ها و دستاوردهای آکادمیک خود را به اشتراک بگذارند.

 

Abstracting and Indexing: Google Scholar / Civilica

 

دفتر تحریریه:

پست الکترونیکی:  soren.journal@gmail.com

تلفن: 22439844 - 21 - 98+

نمابر: 22439844 - 21 - 98+  

آدرس پستی: ایران، تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، خیابان شهید اعرابی، جنب بیمارستان آیت‌الله طالقانی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، ساختمان مدیریت تربیت بدنی، طبقه دوم، دفتر مجله.