درباره‌ی مجله

ایران یکی از کشورهای پیشرو در امر اهدا و پیوند اعضا و توریسم سلامت در قاره آسیا می‌باشد. با توجه به پتانسیل بالای این حوزه جهت تحقیق و پژوهش، هدف واحد فراهم‌آوری اعضا و نسوج پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مهیا سازی بستر و محیطی علمی برای محققین فارسی زبان سراسر دنیا با دریافت انواع مقالات در زمینه اهدا و پیوند می‌باشد.

مطالعه بیشتر

اطلاعات مجله

ایران یکی از کشورهای پیشرو در اهدای عضو و گردشگری سلامت در آسیا است. با توجه به پتانسیل بالای این رشته برای پژوهش، هدف واحد تامین اعضا و بافت پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، فراهم کردن بستر علمی برای پژوهشگران فارسی زبان در سراسر جهان با دریافت مقالات متنوع در حوزه اهدا و پیوند

به خوانندگان عزیز توصیه می‌کنیم که برای دریافت خبرهای انتشاراتی این مجله با کلیک کردن بر روی لینک ثبت‌نام در بالای صفحات ثبت‌نام کنند. در نتیجه شما از طریق ایمیل فهرست مطالب هر شماره جدید را دریافت خواهید داشت. برای اطلاع از محرمانگی اطلاعاتی که وارد می‌کنید بیانیه محرمانگی مجله را مطالعه نمایید. در این بیانیه آمده است که ایمیل‌هایی که وارد می‌کنید برای مقاصد دیگر بکار نخواهد رفت.
آیا می‌خواهید به این مجله مقاله بفرستید؟ توصیه می‌شود که متن درباره مجله که شامل سیاست‌های حاکم بر انواع مقالات؛ و متن راهنمای نویسندگان را مطالعه فرمایید. برای ارسال مقاله لازم است در سامانه این مجله ثبت‌نام کنید. چنانچه تا کنون در این مجله ثبت‌نام نکرده‌اید نسبت به این کار اقدام کنید. چنانچه قبلاً ثبت‌نام کرده‌اید فقط کافی است که به سامانه وارد شوید و مراحل پنجگانه ارسال مقاله را شروع کنید.
به کتابخانه‌های پژوهشی توصیه می‌شود که این مجله را در لیست اقلام خود قرار دهند. همچنین می‌توانید به افرادی که در موسسه شما درگیر کار انتشار مجله هستند توصیه کنید که از این سیستم مجلات آزاد برای مجله خود استفاده کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت سامانه مجلات آزاد مراجعه کنید.